Bezpečnostní kufry a zavazadla PLCHOT s.r.o.

Naše výrobky - Vaše jistota.

Aktuálně

Oznámení - expedice objednávek

Vážení zákazníci,

do 13.5.2024, z důvodu naplnění naší výrobní kapacity, omezujeme expedici nových objednávek. Příjem objednávek je nepřerušen.

Veškeré přijaté objednávky budeme vyřizovat od 13.5. podle pořadí jejich doručení.

Děkujeme za pochopení.

PLCHOT s.r.o.

Nové modely duben 2024

Nové modely duben 2024

Vážení zákazníci,

od 1.4.2024 jsme do naší nabídky zařadili dvě nové modelové řady bezpečnostních zavazadel:

odolné plastové bezpečnostní kufry ve třech velikostech - produktová řada Standard ST

hliníkové kufry - produktová řada Economy AL

Ke každé objednávce bezpečnostního zavazadla dárek CHYTRÁ TUŽKA ®

   Ke každému zakoupenému bezpečnostnímu zavazadlu obdržíte DÁREK detektor pravosti bankovek Chytrá tužka® v hodnotě 207,- Kč. 

  

Chytrá tužka® je český špičkový výrobek v oblasti chemického testování pravosti bankovek. Slouží ke snížení rizika převzetí falešné bankovky, čímž chrání nejen před finanční ztrátou, ale i před dalšími nepříjemnými následky spojenými s padělky. Chytrou tužkou můžete úspěšně testovat bankovky téměř celého světa (CZK, EUR, USD, PLN, HUF, a další).

Chytrá tužka® pracuje na základě odlišnosti papíru určeného pro tisk bankovek a běžného papíru. Papír používaný pro tisk padělků je častokrát na první pohled k nerozeznání od originálního papíru používaného pro tisk bankovek. Při testu Chytrou tužkou® je však téměř stoprocentně odhalen.

Samotný test je zcela jednoduchý. Na testovanou bankovku stačí Chytrou tužkou® udělat jen kratičkou čárku. Pokud je tato čárka světle žluté barvy, je bankovka s největší pravděpodobností pravá a čárka po chvíli zmizí. Nejzazší doba pro zmizení čárky je čtyřiadvacet hodin. Pokud je čárka tmavá (šedá, hnědá), je bankovka téměř jistě falešná. V takovém případě je vhodné udělat kdekoliv jinde na bankovku další čárku. Pokud je i tato čárka tmavá je bankovka falešná. Z falešné bankovky čárka nezmizí. Může se stát, že je bankovka silně znečištěna a v ojedinělých případech může reagovat jako falešná. Proto se doporučuje testovat podezřelou bankovku alespoň dvakrát. Další doporučení jsou uvedena v návodu k používání.

Další informace k Chytré tužce ZDE .

nakupte dnes a získejte dárek

Anketa

Obáváte se loupežného přepadení?

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení