Bezpečnostní kufry a zavazadla PLCHOT s.r.o.

Naše výrobky - Vaše jistota.

Aktuálně

Vážení obchodní partneři,

dovolujeme si Vás informovat, že objednávky a dodávky zboží od naší firmy nejsou přerušeny.

Od 16.3.2020 do odvolání však není možné osobní převzetí zboží na našich provozovnách v Praze a Novém Jičíně.

Dodávky objednaného zboží realizujeme pouze prostřednictvím České pošty s.p. nebo PPL.

Děkujeme za pochopení situace.

PLCHOT s.r.o.

Ke každé objednávce bezpečnostního zavazadla dárek CHYTRÁ TUŽKA ®

   Ke každému zakoupenému bezpečnostnímu zavazadlu obdržíte DÁREK detektor pravosti bankovek Chytrá tužka® v hodnotě 207,- Kč. 

  

Chytrá tužka® je český špičkový výrobek v oblasti chemického testování pravosti bankovek. Slouží ke snížení rizika převzetí falešné bankovky, čímž chrání nejen před finanční ztrátou, ale i před dalšími nepříjemnými následky spojenými s padělky. Chytrou tužkou můžete úspěšně testovat bankovky téměř celého světa (CZK, EUR, USD, PLN, HUF, a další).

Chytrá tužka® pracuje na základě odlišnosti papíru určeného pro tisk bankovek a běžného papíru. Papír používaný pro tisk padělků je častokrát na první pohled k nerozeznání od originálního papíru používaného pro tisk bankovek. Při testu Chytrou tužkou® je však téměř stoprocentně odhalen.

Samotný test je zcela jednoduchý. Na testovanou bankovku stačí Chytrou tužkou® udělat jen kratičkou čárku. Pokud je tato čárka světle žluté barvy, je bankovka s největší pravděpodobností pravá a čárka po chvíli zmizí. Nejzazší doba pro zmizení čárky je čtyřiadvacet hodin. Pokud je čárka tmavá (šedá, hnědá), je bankovka téměř jistě falešná. V takovém případě je vhodné udělat kdekoliv jinde na bankovku další čárku. Pokud je i tato čárka tmavá je bankovka falešná. Z falešné bankovky čárka nezmizí. Může se stát, že je bankovka silně znečištěna a v ojedinělých případech může reagovat jako falešná. Proto se doporučuje testovat podezřelou bankovku alespoň dvakrát. Další doporučení jsou uvedena v návodu k používání.

Další informace k Chytré tužce ZDE .

nakupte dnes a získejte dárek

Anketa

Obáváte se loupežného přepadení?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info