Bezpečnostní kufry a zavazadla PLCHOT s.r.o.

Naše výrobky - Vaše jistota.

Vyrábíme bezpečnostní zavazadla.

  • siréna upozorní na přepadení
  • dýmovnice označí lupiče
  • zabarvené peníze
  • chytrá tužka zkontroluje bankovky
  • Předchozí
  • Další

přehled všech sériově vyráběných modelů

VÝVOJ A VÝROBA

Vývoj každého nového modelu je podřizován požadavkům zákazníků, pojišťovacích společností a kriminalistů. Na vývoji se podílí více než tři desítky renomovaných firem včetně několika výzkumných a zkušebních ústavů. Ve výrobcích firmy PLCHOT jsou použity technologie z kosmického výzkumu a vojenské výroby, které zajišťují nejvyšší možnou spolehlivost a bezpečnost. V průběhu montáže podléhá každý výrobek celé řadě testů a zákazník tak dostává zboží nejvyšší kvality

ODBORNÁ POSOUZENÍ
Veškeré modely podléhají povinnému schvalování státem akreditovanou zkušebnou. Firma PLCHOT však nechává své výrobky podrobovat i speciálním testům na životnost systému, odolnost proti povětrnostním vlivům, odolnost proti elektromagnetickému, elektrostatickému, vysokofrekvenčnímu a radiačnímu poli. Ke každému výrobku obdrží zákazník kopii posouzení státem akreditované zkušebny.

BEZPEČNOST VÝROBKŮ
Veškeré součásti bezpečnostních zavazadel jsou nejedovaté, bezpečné a maximálně ekologické. Při jejich použití nemůže dojít k poranění ani k požáru.

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ A PROPAGACE
Každý den jsou Vám pracovníci našeho obchodního oddělení připraveni poskytnout odborné rady v oblasti výběru bezpečnostního zavazadla a pomoci řešit Vaše požadavky.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS
Záruční doba je u jednotlivých modelů rozdílná a pohybuje se v rozmezí od dvou do dvaceti let (viz tabulka u modelu). Veškerý záruční i pozáruční servis zajišťuje výrobce. Po dobu servisního zásahu si může zákazník ZDARMA zapůjčit jiné bezpečnostní zavazadlo, aby nebyl narušen chod jeho firmy.

JAK PROBÍHÁ PRODEJ
V okamžiku, kdy si zákazník vybere odpovídající model bezpečnostního zavazadla a zašle písemnou objednávku, je na jeho firmu vystavena kupní smlouva a faktura. Po podpisu kupní smlouvy a uhrazení fakturované částky je zboží zákazníkovi zasláno přepravní organizací, případně si jej zákazník převezme osobně. Součástí dodávky je objednané zboží, daňový doklad, záruční list, návod k obsluze a atest státem akreditované zkušebny.

PŘEDNOSTI, KTERÉ JINDE NENAJDETE
Nepřitahuje zloděje - Mechanická aktivace je ukončena v rukojeti tak, že je při přenosu ukrytá v ruce a není vidět. Díky tomu vypadá bezpečnostní zavazadlo jako běžný kufr a nepřitahuje zloděje. Použito u výrobní řady Prestige.

Bezobslužný systém - S použitím speciálního zdroje je bezpečnostní zavazadlo neustále aktivní. Nemusíte vyměňovat baterie ani dobíjet akumulátor. Jste si jisti, že zavazadlo bude v pravý okamžik opravdu fungovat. Použito u výrobní řady Prestige.

Rychloupínání - Díky tomuto systému upnete zavazadlo k ruce bez složité manipulace a můžete při tom sledovat své okolí. Systémem jsou vybavena všechna zavazadla firmy PLCHOT.

Vytržení - síla potřebná k mechanické aktivaci bezpečnostního zavazadla je rovnoměrná ve všech směrech vytržení tak, že nemůže dojít k poškození zápěstí přenášejícího. Systémem jsou vybavena všechna zavazadla firmy PLCHOT.

Vícenásobný bezpečnostní systém - Ke zvýšení výkonu jsou sirény, dýmovnice a barvící moduly zdvojeny až ztrojeny. Tímto je zajištěna 100% spolehlivost celého systému. Použito u výrobní řady PRESTIGE.

nakupte dnes a získejte dárek

Anketa

Obáváte se loupežného přepadení?

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info